Titles you rated
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The Naked DirectorRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 2.0
Mr. SunshineRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
A Model FamilyRated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
The Great Escape 2Rated ★ 4.5
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5