Titles you rated
The Day I Became a GodRated ★ 2.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.0
Welcome to Demon-School, Iruma-kunRated ★ 3.5
WATATEN!: an Angel Flew Down to MeRated ★ 2.0
Kemono Michi: Rise UpRated ★ 4.0
No Game No LifeRated ★ 3.0
Kuma Kuma Kuma BearRated ★ 1.5
School-Live!Rated ★ 4.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 0.5
Interspecies ReviewersRated ★ 2.5
Goblin SlayerRated ★ 2.0
Don't Toy with Me, Miss NagatoroRated ★ 2.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 3.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 2.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 1.0- That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 4.0