Movies
Ratings
41
The Blind SideRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5