Movies
Ratings
335
The Art of Racing in the RainRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
A Week AwayRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Jurassic World: DominionRated ★ 2.0
NoahRated ★ 1.0
Seo BokRated ★ 1.0
A Dog's JourneyRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 2.5
The ClosetRated ★ 2.5
The Snow Queen: MirrorlandsRated ★ 1.5