Titles you rated
DeadpoolRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 3.5
Mad Max Beyond ThunderdomeRated ★ 5.0
A Trip to the MoonRated ★ 4.0
GantzRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 5.0
Superman IIRated ★ 4.5
The City of Lost ChildrenRated ★ 4.0
TimelineRated ★ 3.5
Escape from the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Beneath the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 5.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 5.0
PaycheckRated ★ 4.5
MoonrakerRated ★ 4.5
MetropolisRated ★ 5.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.5
Mars Attacks!Rated ★ 4.5