Series
Ratings
111
Narco-SaintsRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 8Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 7Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0