Movies
Ratings
82
Green FishRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 3.5
I Know What You Did Last SummerRated ★ 0.5
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 4.5
American HustleRated ★ 5.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 1.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 0.5
A Bloody AriaRated ★ 3.0
My Dear EnemyRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 2.5