Movies
Ratings
248
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 2.5
The House That Jack BuiltRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 2.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
The Animal KingdomRated ★ 3.0
A Real PainRated ★ 4.5
Minding the GapRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 1.5