Titles you rated
Architecture 101Rated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5