Titles you rated
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
BloodshotRated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
John WickRated ★ 3.5
UpgradeRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
UsRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Wandering EarthRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
TullyRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The Scarlet LetterRated ★ 4.0