Movies
Ratings
318
The BabadookRated ★ 4.5
Sky of LoveRated ★ 3.0
HeathersRated ★ 2.5
DetachmentRated ★ 5.0
Because I Hate KoreaRated ★ 4.0
The Lost DaughterRated ★ 4.0
Yellow Door: ′90s Lo-fi Film ClubRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
Under the SkinRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
All Hands on DeckRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.0
Concerning My DaughterRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 3.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5