Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 2.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0