Titles you rated
Taxi DriverRated ★ 5.0
RebeccaRated ★ 4.0
StargateRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.5
Purple NoonRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 3.5
Gangster HighRated ★ 3.5
SnatchRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
No Blood No TearsRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.5
The GraduateRated ★ 4.5
SuspiriaRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
CarrieRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0