Titles you rated
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Kiss that KillsRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 5.0
My SunshineRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.0