Titles you rated
Take This WaltzRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
RansomedRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Marriage StoryRated ★ 3.0
Lost in the StarsRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0- Hansan ReduxRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.5