Movies
Ratings
465
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
Paddington 2Rated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
DittoRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 3.5
Bring It OnRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.5
EnchantedRated ★ 4.0