Titles you rated
Penny DreadfulRated ★ 4.0
American VandalRated ★ 4.5
HyoukaRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
LookingRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
LookingRated ★ 4.0- ポケットモンスターRated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 4.5- Fairy CommiRated ★ 3.5
- KakeguruiRated ★ 4.5
CastleRated ★ 4.0
CastleRated ★ 4.0- Daily Lives of High School BoysRated ★ 3.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.0
Fate/ZeroRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
CastleRated ★ 4.0
Shaun the SheepRated ★ 4.5- Louie Season 3Rated ★ 3.0