Movies
Ratings
577
The Addams FamilyRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
Late ShiftRated ★ 3.5
A PoetRated ★ 4.0
Divine InterventionRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 5.0
Licorice PizzaRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
YojimboRated ★ 4.5
PsychoRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0