Titles you rated
- Future GPX Cyber FormulaRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 2.5
Mystic TV: SurpriseRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Sgt. FrogRated ★ 2.0
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 2.5- 짱구는 못말려 10Rated ★ 3.5
- 짱구는 못말려11Rated ★ 3.5
- 올림포스 가디언Rated ★ 2.5
- 짱구는 못말려 8Rated ★ 3.5
- 짱구는 못말려 9Rated ★ 3.5
- 짱구는 못말려6Rated ★ 3.5
- 짱구는 못말려 7Rated ★ 3.5
Shin Chan Season 5Rated ★ 3.5