Titles you rated
Happy Death DayRated ★ 4.0
The VisitRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 4.0
Dark WaterRated ★ 0.5
No One LivesRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Drag Me to HellRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 3.5
SawRated ★ 4.0
The Last Exorcism Part IIRated ★ 3.5
HostelRated ★ 2.5