Movies
Ratings
26
71: Into the FireRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 2.5
2012Rated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 1.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 2.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.5
Ruby SparksRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 1.0
Just Go with ItRated ★ 3.0