Titles you rated
OrphanRated ★ 5.0
ForgottenRated ★ 5.0
MossRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 5.0
The Girl Next DoorRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
BlindRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0
SplitRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0