Titles you rated
My DictatorRated ★ 4.0
Voices of a Distant StarRated ★ 3.5
The SilencedRated ★ 4.0
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 5.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.0