Movies
Ratings
561
BallerinaRated ★ 3.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
BossRated ★ 1.5
Jurassic World RebirthRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
V.I.P.Rated ★ 0.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 2.0