Series
Ratings
66
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Doctor ChaRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Green Mothers ClubRated ★ 2.5
Beyond EvilRated ★ 5.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 2.0- In the FleshRated ★ 4.0
Sex/LifeRated ★ 2.0