Series
Ratings
66
Love and AnarchyRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0