Titles you rated
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 0.5
I Live AloneRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5