Series
Ratings
57
The Gilded Age Season 1Rated ★ 4.0
The Gilded Age Season 2Rated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Dead to Me Season 2Rated ★ 4.0
Dead to MeRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Semantic ErrorRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Love, VictorRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0