Titles you rated
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
The Green KnightRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0