Movies
Ratings
1711- Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
- RayRated ★ 3.5
- Christmas in AugustRated ★ 4.0
- One Battle After AnotherRated ★ 4.0
- The UglyRated ★ 2.5
- Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
- The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
- ConclaveRated ★ 3.0
- F1: The MovieRated ★ 3.0
- One Fine Spring DayRated ★ 4.0
- 28 Years LaterRated ★ 2.5
- HappyendRated ★ 3.5
- Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
- Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
- Mickey 17Rated ★ 2.5
- Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
- The SubstanceRated ★ 3.5
- Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
- Gladiator IIRated ★ 2.5
- The TakeRated ★ 2.0