Movies
Ratings
845
The Last of the MohicansRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
There's Something About MaryRated ★ 4.5- SinglesRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
Phantom: The SubmarineRated ★ 1.5- HYPNOTIZEDRated ★ 2.0
Funny GamesRated ★ 2.5
RageRated ★ 2.5
The Stepford WivesRated ★ 3.5
IrreversibleRated ★ 4.0
Happy EndRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 2.0
Basic InstinctRated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0