Titles you rated
The White Lotus Season 1Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Killer SallyRated ★ 3.5
The Hype HouseRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
The ActRated ★ 2.5
ClickbaitRated ★ 3.0
DarkRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Behind Her EyesRated ★ 3.5
Dash & LilyRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
The Haunting of Bly ManorRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
RatchedRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Close EnoughRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5