Titles you rated
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 2.5
As OneRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 1.5
Set It UpRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5