Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0- 나루토 4기Rated ★ 4.5
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.5
The Goddess of FireRated ★ 3.5- Smile, YouRated ★ 4.5
- 나루토 2기Rated ★ 4.5
- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 4.5
EXO Next DoorRated ★ 3.0- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.0
Three Meals a Day: Fishing Village 2Rated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 4.0