Titles you rated
The IrishmanRated ★ 4.5
Black MoneyRated ★ 2.5
Die HardRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Long Live the KingRated ★ 2.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
AlliedRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Toc TocRated ★ 2.5
American MadeRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0