Titles you rated
StrangerRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 2.5
Planet EarthRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0- TransparentRated ★ 5.0
A Song to the SunRated ★ 3.5- Bayside Shakedown THE LAST TV Salaryman Keiji to Saigo no NanjikenRated ★ 4.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 5.0- TrickRated ★ 3.5
- TrickRated ★ 3.0
- TrickRated ★ 3.5
Bayside ShakedownRated ★ 5.0- MR. BRAINRated ★ 2.5
HouseRated ★ 4.5