Titles you rated
Sweet BeanRated ★ 4.5
ContactRated ★ 4.0
The WalkRated ★ 3.0
WonderRated ★ 5.0
The Family ManRated ★ 4.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 5.0
ElvisRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 2.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 2.5
MinariRated ★ 2.5
SoulRated ★ 3.0
ResistanceRated ★ 2.5
FlightRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 4.0