Movies
Ratings
488
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Dirty DancingRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.0
Greatest ExpectationsRated ★ 3.0
Scary MovieRated ★ 3.0
Battlefield HeroesRated ★ 2.0
PenelopeRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Wedding DressRated ★ 3.0
Dance With The WindRated ★ 3.0
Walk the LineRated ★ 3.0
Tokyo Tower: Mom and Me, and Sometimes DadRated ★ 4.0
Modern BoyRated ★ 3.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.0