Movies
Ratings
216
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 4.0
Jurassic World: DominionRated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Saint JudyRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
EncantoRated ★ 5.0
Raya and the Last DragonRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 1.0
Dear Evan HansenRated ★ 3.5
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
The Kissing Booth 2Rated ★ 3.0
The Kissing Booth 3Rated ★ 2.5
Sweet GirlRated ★ 2.0