Series
Ratings
68
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.5
MonstarRated ★ 3.0