Movies
Ratings
350
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
The BatmanRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 3.0