Titles you rated
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
DorohedoroRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 4.0
Ms. MarvelRated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0