Series
Ratings
128
The Worst of EvilRated ★ 3.5- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Desperate Mr. XRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
ONE: High School HeroesRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- DoubtRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Doona!Rated ★ 2.5
New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5