Series
Ratings
22
Demon SlayerRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 2.5
ExtracurricularRated ★ 2.0
Hotel Del LunaRated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5