Series
Ratings
25
Gohoubi GohanRated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5- Wakako Zake Special Hida Sake Brewery TourRated ★ 3.0
Wakako zake Season 5Rated ★ 3.0
Wakako zake Season 4Rated ★ 3.0
Wakako zake Season 3Rated ★ 3.0
Wakako zake Season 2Rated ★ 3.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 3.0- M&MRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 2.0
Life on MarsRated ★ 5.0
One Spring NightRated ★ 3.5
Memories of the AlhambraRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5