Movies
Ratings
47
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0