Series
Ratings
142
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0- Our beautiful SummerRated ★ 3.5
- Love in the Big CityRated ★ 3.5
To. JennyRated ★ 3.0