Movies
Ratings
101
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5