Titles you rated
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.5
Mother!Rated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 2.5
InsurgentRated ★ 1.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 3.5
RoomRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
JaneRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0