Titles you rated
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
They Kiss AgainRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
It Started With a KissRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 2.5
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 5.0